KOHIA - Flor de la Pasión
4 napja
posa@jetservice.hu
Még anyukám kapott valakitől egy nyakláncot, és egy pár fülklipszet. Sosem hordta, nemrég nekem adta, hogy kezdjek vele valamit. Ez lett belőle.
Bejegyezte: Pósa Andrea dátum: 11:21 1 megjegyzés