
Elkészült végre a fülbevaló. A fénykép (szokás szerint) nem az igazi. De jó volt fűzni, haladós. Köszi, Adri!
Remélem ma este minél többen drukkoltok majd a BL-döntőn, persze az én csapatomnak::))!
KOHIA - Flor de la Pasión
4 napja
posa@jetservice.hu
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése