
Még sosem nyertem semmit. És ma találtam egy megjegyzést a blogomban Mayától, hogy nyertem nála egy Amidala medálos láncot!!!!! Nagyon boldog vagyok, köszönöm szépen. Már megérte felkelni:)
KOHIA - Flor de la Pasión
4 napja
posa@jetservice.hu
5 megjegyzés:
śliczny
Nagyon örülök, hogy sikerült örömöt okoznom ma reggel :)) Örömmel készítettem, viseld egészséggel!!
Bellisimo, very elegant!!!
Gratulálok!!!
gratulálok! gyönyörű nyaklánc :)
Megjegyzés küldése