Egy csodaszép Beabead kabosont öltöztettem fel. Igazából alig kell hozzá gyöngy, mert önmagában is nagyon szép.
KOHIA - Flor de la Pasión
4 napja
posa@jetservice.hu
Egy csodaszép Beabead kabosont öltöztettem fel. Igazából alig kell hozzá gyöngy, mert önmagában is nagyon szép.
Bejegyezte: Pósa Andrea dátum: 10:21
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése